Інтернет-магазин сонцезахисних окулярів
  • Iнфо
Наші
телефони
Графік
роботи
Пн – Пт: з 10:00 до 19:00
Сб-Нд: вихідний
З чого роблять оправи для сонцезахисних окулярів

Сонцезахисні окуляри відрізняються не тільки формою, кольором і дизайном, а й використовуваними матеріалами для оправ. Вони мають бути легкими, міцними, довговічними, зручними у виробництві та носінні. У цій статті ми розглянемо, з чого роблять оправи і дужки сонцезахисних окулярів. Після чого з'ясуємо, який матеріал краще вибрати і для яких цілей.

Який пластик використовується для оправ сонячних окулярів: різновиди та переваги матеріалів

Оправи із пластику займають більшу частину всіх моделей на ринку. Цей матеріал найдешевший у виробництві. Він стійкий до перепадів температур, має ідеально гладку поверхню і вирізняється різноманітністю кольорів. До того ж повністю безпечний для здоров'я.

Какие материалы используются в изготовлении оправ картинка

Під час виготовлення оправ для окулярів від сонця використовують такі види полімерів:

  1. Ацетат целюлози - легкий, міцний, пластичний і приємний на дотик матеріал. Саме він найчастіше зустрічається на полицях магазинів. Його використовують у виробництві Ray Ban, Roberto Cavalli, Dolce & Gabbana, Fendi та багато інших брендів. Ацетат целюлози дає змогу експериментувати з колірними рішеннями, створювати як класичні, так і найнезвичайніші форми оправ. З недоліків варто виділити чутливість до побутової хімії, тому такі окуляри вимагають особливого догляду.
  2. Кевлар - найміцніший полімер. У його структурі є спеціальні зміцнювальні волокна, які забезпечують феноменальну міцність. Кевлар широко використовується у військовій екіпіровці (шоломах, бронежилетах). У сонцезахисних виробах цей матеріал зустрічається в дитячих і спортивних моделях.
  3. Карбон (вуглеволокно) - дуже легкий полімер з хорошими показниками міцності. Це один з найкращих матеріалів, які можна використовувати для виготовлення оправи. Нерідко зустрічається в сонцезахисних окулярах для лижного та автомобільного спорту.
  4. Optyl - інноваційний полімер, що має невелику вагу. Служить матеріалом як для класичних окулярних оправ, так і спортивних моделей.

З яких металів роблять оправи і дужки окулярів

Під час виробництва можуть використовуватися такі матеріали:

  • Мідь. Сонцезахисні окуляри зі сплавів міді практично не зустрічаються на ринку. Вони дуже пластичні та схильні до корозії. Для деяких бюджетних моделей все ще роблять завушники і перенісся з олов'яної бронзи.
  • Алюміній. Цей матеріал для оправи вважається одним із найпопулярніших. Він має приголомшливі антикорозійні властивості і відрізняється мінімальною вагою. Недоліки - невисока міцність.
  • Нержавіюча сталь. Також один з найбільш затребуваних матеріалів для сонцезахисних окулярних оправ. Він дуже міцний, відносно легкий і довговічний, не викликає алергічної реакції. Нержавіюча сталь не дряпається і не тріскається з часом.
  • Титан. Цей матеріал за всіма критеріями лідирує серед металів. Повністю титанові оправи в окулярах преміум-класу вирізняються не тільки привабливим зовнішнім виглядом. Вони надлегкі, міцні, не схильні до корозії і перепаду температур, відмінно витримують різні механічні навантаження. Саме цей матеріал використовується для оправ сонцезахисних окулярів у колекції Ray-Ban Original.

Сонячні окуляри в дерев'яній оправі: що це таке

Какой материал используется в изготовлении очков картинка

Крім металевих сплавів і полімерів, багато компаній використовують природний матеріал для сонячних аксесуарів. Дерев'яні сонцезахисні окуляри з'явилися не так давно, але їх уже встигли полюбити по всьому світу. Це естетичні, екологічні та відносно довговічні аксесуари від сонця.

Багато хто цікавиться, з якого дерева роблять окуляри. Популярні бренди використовують тільки високоміцні породи деревини: палісандр, а також чорне, рожеве та ебенове дерево мають короткі волокна, тому не тріскаються з часом. Виробництво дерев'яних окулярів від сонця пов'язане з низкою труднощів в обробці. З цієї причини, цінник на сонячні аксесуари з природного матеріалу не можна назвати низьким.

Як альтернатива, все більше відомих брендів переходять на пластикові оправи з імітацією під натуральне дерево. Такі окуляри не відрізняються зовні від натуральних аналогів, але коштують у рази дешевше і набагато легші за вагою.

Коментарі

Написати коментар